Fishing Superstars

Fishing Superstars 1.4.2

Zostań najlepszym wędkarzem na świecie

Fishing Superstar to symulator wędkarstwa na smartfony Android. Pozwala Ci udowodnić, że jesteś mistrzem w łowieniu ryb.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wygodne sterowanie
  • Dużo elementów do odblokowania
  • Wysoka grywalność

Wady

  • Bardzo uboga grafika
  • Dość trudna do przejścia bez wydawania prawdziwych pieniędzy

Niezły
6

Fishing Superstar to symulator wędkarstwa na smartfony Android. Pozwala Ci udowodnić, że jesteś mistrzem w łowieniu ryb.

Czas zacząć wirtualny połów

Fishing Superstars łączy proste łowienie z elementami RPG. Zdobywamy odpowiednie umiejętność i sprzęt, aby łapać coraz ciekawsze ryby. Następnie możemy je sprzedawać, dzięki czemu stać nas na kolejne modernizacje sprzętu.

Ten rybacki symulator zapewni nam wiele rozrywki. W Fishing Superstars wrzucamy zanętę do wody i czekamy, aż ryba połknie haczyk. Następnie korzystając z naszych umiejętności, dbamy o napiętą żyłkę i staramy się przechytrzyć rybę. Wszystko, by ją wreszcie złowić.

Kluczem do sukcesu w Fishing Superstars nie są tylko nasze umiejętność łowieckie, ale przede wszystkim elementy RPG. Aby wygrywać i łapać cenniejsze okazy, musimy odblokowywać nowe łowiska. Konieczne jest też zwiększenie liczby przynęt, zakup nowych wędek czy ubrań. Niestety gra staje się nieco monotonna. W dodatku, aby móc dalej się rozwijać ,często nie obędzie się bez zakupu monet, przy wykorzystaniu prawdziwych pieniędzy (in-app purchase).

Innym sposobem by zarobić w grze Fishing Superstars jest hodowla rybek. Trzymając ryby w akwarium możemy je dokarmiać. Gdy urosną sprzedamy je za wyższą cenę.

W grze nie zabrakło także elementów społecznościowych. Fishing Superstars pozwala dzielić się naszymi osiągnięciami na Facebooku i we własnej sieci społecznościowej, Gamevils (podczas testów na HTC Sensation nie działało to zbyt płynnie).

Złów rybkę, w prosty sposób

Sterowanie w tym wędkarskim symulatorze jest dość proste, liczy się w końcu dobra zabawa. Wystarczy zarzucić wędkę, a przy wyciąganiu ryby z wody naciskać przycisk, tak by utrzymać odpowiedni poziom (nie za lekko, nie za mocno). Należy więc obserwować wskaźniki reagować, aby ryba nie uciekła.

Niestety menu Fishing Superstars nie jest już tak intuicyjne. Gra zawiera bardzo dużą ilość menu, sklepów, przedmiotów – wszystko powiązane z elementami RPG. Zajmie wam trochę czasu nim dojdziecie co służy, do czego. Już same pieniądze, punkty doświadczenia i gwiazdki mogą powodować zawrót głowy. Do tego poradnik dostępny w grze wcale nie pomaga.

Nudno jak na rybach

Grafika Fishing Superstars jest dość prymitywna. Cała sceneria jest dwuwymiarowa, a wszelkie animacje dość rozczarowujące. Interfejs też nie zachwyca. Jest dość słabo zaprojektowany. Całość wydaje się nudna. To tak, jakbyśmy wybrali się na cały dzień na ryby i nie złowili nic.

Prawie jak prawdziwy połów

Fishing Superstars to dość rozległa gra. Posiada wiele wyzwań i jeśli lubimy ten typ gier to z pewnością spędzimy przy niej sporo czasu, pomimo, że nie powala grafiką, ani możliwościami. W dodatku wymaga od nas cierpliwości, a czasem nawet pieniędzy. To trochę tak jak przy prawdziwym wędkarstwie.

Fishing Superstars

Download

Fishing Superstars 1.4.2

Opinie użytkowników o Fishing Superstars